Pracownik Automotiv

Opis Oferty Pracy oraz Informacje o Pracodawcy

Klient: N2 People B.V.
Adres: Mandenmakerstraat 11, 5405 BJ Uden, Holandia
Branża: Motoryzacyjna

Stanowisko: Mechanik do demontażu uszkodzonych samochodów

Wynagrodzenie: €14,50 - €17,50 na godzinę
Dodatki: Zakwaterowanie, transport, ubezpieczenie zdrowotne

Opis Pracodawcy:

N2 People B.V. to renomowana holenderska firma specjalizująca się w rekrutacji i zatrudnianiu profesjonalistów w różnych branżach, ze szczególnym uwzględnieniem sektora motoryzacyjnego. Firma posiada szeroką sieć kontaktów z wiodącymi przedsiębiorstwami, oferując swoim pracownikom możliwość pracy w nowoczesnym środowisku z wykorzystaniem najnowszych technologii. N2 People B.V. stawia na rozwój zawodowy swoich pracowników, oferując atrakcyjne warunki pracy oraz możliwości długoterminowej współpracy.

Opis Stanowiska:

Jako mechanik do demontażu uszkodzonych samochodów, będziesz odpowiedzialny za naprawę i odnawianie pojazdów po wypadkach lub innych uszkodzeniach. Twoja rola będzie kluczowa w przywracaniu samochodów do ich pierwotnego stanu, co wymaga precyzji, dbałości o szczegóły oraz bezpieczeństwo. Praca ta jest idealna dla osób z pasją do motoryzacji, posiadających techniczne umiejętności oraz dążenie do wysokiej jakości wykonywanych usług.

Wymagania:

  • Certyfikat jako mechanik samochodowy
    • Prawo jazdy kat. B1
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Zakwaterowanie: Pokój jednoosobowy, jeśli wymagane
    • Ubezpieczenie zdrowotne
    • Transport: Zapewniany, jeśli wymagane
    • Odzież robocza: Buty i odzież, jeśli potrzebne
    • Wynagrodzenie: Netto €500 - €600 tygodniowo
    • Technologie: Praca z najnowszymi technikami i materiałami
    • Firmy: Współpraca z wysokiej klasy przedsiębiorstwami
    • Rozwój: Możliwość rozwoju zawodowego
    • Kontrakt: Długoterminowy kontrakt

    Informacje o Wynagrodzeniu

    Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące wynagrodzenia dla różnych stanowisk w branży motoryzacyjnej. Wszystkie kwoty netto zawierają zakwaterowanie (pokój jednoosobowy), ubezpieczenie zdrowotne oraz transport do pracy.

    Dodatkowe informacje:

    • Jeśli pracownicy dojeżdżają własnym samochodem, firma wypłaca €0,21 za kilometr.
    • Pracownicy gromadzą 24 dni płatnego urlopu rocznie.
    • Wynagrodzenia są wypłacane co 4 tygodnie, co oznacza 13 wypłat rocznie.

    Naprawa Uszkodzeń Pojazdów

    • Allrounder:

      • Stawka brutto za godzinę: €17,50 - €21,50
      • Wynagrodzenie netto na tydzień: €575,00 - €675,00
      • Wynagrodzenie netto na 4 tygodnie: €2 300,00 - €2 700,00
      • Wynagrodzenie netto miesięcznie: €2 491,67 - €2 925,00
    • Blacharz (Panelbeater):

    • Lakiernik (Painter):

    • Preparator:

      • Stawka brutto za godzinę: €15,50 - €18,00
      • Wynagrodzenie netto na tydzień: €525,00 - €585,00
      • Wynagrodzenie netto na 4 tygodnie: €2 100,00 - €2 340,00
      • Wynagrodzenie netto miesięcznie: €2 275,00 - €2 535,00
    • Demontaż:

    Mechanika Samochodowa

    • 1-szy Mechanik:

    • 2-gi Mechanik:

    • Mechanik Serwisowy:

      • Stawka brutto za godzinę: €14,00 - €16,00
      • Wynagrodzenie netto na tydzień: €450,00 - €525,00
      • Wynagrodzenie netto na 4 tygodnie: €1 800,00 - €2 100,00
      • Wynagrodzenie netto miesięcznie: €1 950,00 - €2 275,00

    Mechanika Ciężarówek

    • Mechanik Ciężarówek:

    Prosimy o uwzględnienie powyższych informacji przy aplikowaniu na wybrane stanowisko. Dziękujemy za zainteresowanie współpracą z N2 People B.V.

    Pracownik Produkcji dla Par