PRACOWNIK Logistyczny

Nazwa Projektu/ Project Name: PRACOWNIK Logistyczny

Nazwa przedsiębiorstwa/ Company Name:  Duiven

Nazwa funkcji/ Job Title: pracownik logistyczny

Opis funkcji/ Function description:

Od poniedziałku do piątku w godzinach 14:30-23:00/23:00-07:00
Możliwość nadgodzin w zależności od ilości pracy.
Wymagania:

  •  znajomość j. angielskiego lub holenderskiego A2/B1
  • CV w języku angielskim
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Mile widziane prawo jazdy

Obowiązki:

  • Zbieranie zamówień
  • Załadunek i rozładunekprzesyłek przy pomocy wózka EPT
  • Sortowanie listów i przesyłek również o dużej wadze
  • Przygotowywanie paczek do transportu

Czas trwania projektu/ Project time frame: termin rozpoczęcia pracy: praca na długi okres czasu

Kwota brutto na godzinę/ Gross amount per hour:   Bez stawki wiekowej €11,90 + dodatki (20:00 -00:00 - 120% - €14.28 ,00:00-06:00 - 130% - €15.47 ,Sobota - 150% -€17.85

System wypłat/ Payout system: System wypłata periodalny: co 4 tygodnie ( co tydzień mozliwa zaliczka)

Dodatki/Allowances:Dodatki za nadgodziny, czasami bonusy.

Miejsce zamieszkania/ Accommodation: własne/firmowe

Koszt mieszkania/ Accommodation Cost: Własne lub € 102,50 tygodniowo

Koszt ubezpieczenia/ Insurance Cost:Własne lub € 25,00 tygodniowo

Dodatkowe informacje/ Additional information:

*REZERWY WAKACYJNE I URLOPOWE ODKŁADANE OSOBNO , rezerwy wypłacane co tydzień, UWAGA ! stawka wynagrodzenia nie zawiera w sobie wakacyjnego i urlopowego ! Dodatek wakacyjny wypłacany jest do każdej pensji, godziny urlopowe kumulowane są na pasku z pensji.

*PRZYJAZD DO HOLANDII w NIEDZIELE na zakwaterowanie ,w PONIEDZIALEK  podpisanie kontraktu w biurze ,po podpisaniu umowy transport do miejsca zakwaterowania.